YouTube İçin kullanılabilecek en İyi 4 video editörü

Giriş

Hoşgeldiniz, ben Sarp. Bu yazımda sizlere kullanabileceğiniz 2 ücretli 2 ücretsiz video düzenleme yazılımından bahsedeceğim. Bahsedeceğim yazılımlar şu ana kadar gördüğüm en doğru çalışan yazılımlar olabilir. İsterseniz bi bakalım.

1. Adobe Premiere Pro

Bu uygulama, gördüğüm en profesyonel yazılımlardan biridir. İnternette onlarca kaynak var. Üstelik uygulamaya eklentiler kurarak daha iyi videolar yapabilirsiniz. İsterseniz Premiere Pro’yu Adobe Creative Cloud üzerinden satın alabilirsiniz. Bunun yanında uygulamanın ücretsiz denemesi bulunmaktadır.

2. Movavi Video Editor Plus

Bu yazılım Premiere Pro ile uğraşmak istemeyenler, aynı zamanda hızlıca video montajlamak isteyenlerin tercihi olabilir. Ek olarak Movavi’nin kendi sağladığı hazır şablonlarla birlikte daha kolay ve daha hızlı efektif video montajlamasını sağlamaktadır. Yazılımı Movavi üzerinden satın alabilirsiniz, veya ondan önce isterseniz deneme süresi boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

3. CapCut

Mobil cihazlardan montajlamak istiyorum, diyenler için iyi bir seçenek var. Ücretsiz efekt ve sticker paketi ile mobilden video montajlamak isteyenler için gayet güzel bir çözüm. Aynı zamanda uygulama ile ilgili internette kaynaklar bulabilirsiniz. Uygulamayı App Store ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

4. DaVinci Resolve

Bilgisayardan montajlarım, para vermek istemem diyenler için Premiere Pro’ya yakın kalitede bir çözümde var. Yer yer bazı özellikleri Premiere Pro’dan bile daha iyi olabilen bu uygulama, ücretsiz versiyonu ile güzel işler çıkartabilir. İsterseniz yapacağınız araştırma ile hazır şablonlar ve paketler bulabilirsiniz.

Son

Bu yazının da sonuna geldik. Daha fazla böyle içerik görmek isterseniz yorumlara yazabilirsiniz. Aynı zamanda geri bildirimlerinizi iletişim formundan yazabilirsiniz. Bir sonraki yazılarda görüşmek üzere, hoşçakalın.